De digitale vraagbaak voor het wiskundeonderwijs

home |  vandaag |  gisteren |  bijzonder |  prikbord |  gastenboek |  wie is wie? |  contact

HOME

samengevat
vragen bekijken
een vraag stellen
hulpjes
zoeken
FAQ's
links
twitter
boeken
help

inloggen

colofon

  \require{AMSmath} Printen

Rekenopgave

Ik heb 0,4 liter sap kost 0,45. Mijn vraag is hoe moet berekenen hoeveel 0,8 liter kost. Ik heb echt geprobeerd, maar komt echt niet uit.

nastya
Leerling mbo - donderdag 8 mei 2014

Antwoord

't Is een verhouding! Als je twee keer zo veel sap hebt betaal je twee keer zo veel. Als 0,4 liter 0,45 kost dan kost 0,8 liter 0,90.

Wie is wie?
Vragen naar aanleiding van dit antwoord? Klik rechts..!
donderdag 8 mei 2014



klein |  normaal |  groot

home |  vandaag |  bijzonder |  twitter |  gastenboek |  wie is wie? |  colofon

©2001-2020 WisFaq - versie IIb