WisFaq!

\require{AMSmath} geprint op zaterdag 16 januari 2021

Re: Kosten per ton

Ik had 'm anders al opgelost maar volgens mij anders:

vaste kosten 24000/(48 weken·5)=100€ p. dag
chauffeurskosten 18·10=180€
variable kosten 0,35€·480 km=168€
totaal per 40 ton (twee volle vrachten)=100+180+168=448€
per ton is dat 448€/40= 11,20€

mboudd
3-5-2019

Antwoord

Beste mboudd,

Anders, maar toch ook niet - prima .

mvg,
Tom

td
4-5-2019


© 2001-2021 WisFaq
WisFaq - de digitale vraagbaak voor het wiskunde onderwijs - http://www.wisfaq.nl

#87999 - Wiskunde en economie - Leerling mbo